Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

СИМПОЗІУМ ВИПУСКНИКІВ ССАР 2016 ТА 2018 РОКІВ

У Маріуполі 9-10 вересня відбувся Симпозіум випускників ССАР 2016 та 2018 років, Програми Державного Департаменту Сполучених Штатів Америки у партнерстві з Університетом штату Флорида та коледжем Санта Фе.

Склад делегації був представлений випускниками Програми, адміністраторами коледжів з різних міст України: Надвірної, Києва, Львова, Тернополя, Хмельницького, Дніпра, Миргорода, Одеси, Гусятина, Чернівців, Дніпра, Рубіжного.

Перший офіційний день роботи симпозіуму розпочався зі знайомства з Маріуполем – містом неймовірних подій і дивовижної долі. Члени делегації відвідали екскурсію «Історична прогулянка Маріуполем» від креативного простору «Вежа».

Директором лобістської платформи «Drive Decision», Олександром Гвяздовським, для випускників Програми було проведено тренінг «Лобіювання як інструмент взаємодії з органами влади», який відбувся на базі ВСП «МФК ДонНУЕТ імені Михайла Туган-Барановського».


Офіційна частина відкриття Симпозіуму проходила у Центі розвитку стартапів 1991 Mariupol. Участь у заході взяли представники Державного департаменту Сполучених штатів Америки, Посольства США в Україні, Університету і коледжу Санта Фе, Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки України, Маріупольської міської та районної ради, Маріупольського міського центру зайнятості.

Другий день роботи Симпозіуму проходив на базі Маріупольського будівельного фахового коледжу за участі представників Маріупольської міської ради та Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації і був присвячений обміну досвідом випускників Програми з директорами закладів фахової передвищої освіти Донецького регіону.

Скрипник Василь Степанович, випускник CCAP 2018, доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» виступив з доповіддю та поділився досвідом реалізації грантового проекту «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System».


Адміністратори коледжів обговорювали проблеми розвитку фахової передвищої освіти в Україні у порівнянні з системою освіти комунальних коледжів США.

Результатом плідної праці протягом двох днів стало рішення про створення відповідної громадської організації адміністраторів закладів фахової передвищої освіти України.

В останній день перебування у Маріуполі члени делегації мали змогу подивитися на місто з іншого боку під час оглядової екскурсії «Маріуполь. Український форпост».

Такі зустрічі сприяють подальшому розвитку співпраці між американськими та українськими колегами, між коледжами України та обміну досвідом у різних напрямках.

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search