Інформаційний блог

Корисна інформація від Центру новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»

Google Classroom - інструкції по користуванню

Google Classroom - підібрані інструкції по користуванню платформою

Google Classroom - це платформа, в якій викладачі можуть створювати віртуальний клас, через електронну пошту додати до нього своїх реальних студентів, ставити завдання, оперативно обмінюватися інформацією,  створювати свої завдання або додавати їх з інших платформ.

Збираємо студентів у віртуальному класі


Платформа «Google Classroom», – хмарний сервіс. Інакше кажучи, за наявності комп’ютера, ноутбуку або мобільного пристрою з доступом до інтернету, викладачі та студенти можуть будь-якої хвилини долучитися до онлайн-класу. Власники комп’ютерів можуть знайти вкладку «Клас» натиснувши квадрат у правому верхньому куті браузеру Google Chrome, а власники телефонів мають окремо встановити безкоштовний додаток через магазини «Play Market» чи «App Store».

Перейшовши у вкладку, ви потрапляєте в робочий кабінет, який спочатку буде порожнім. Натиснувши кнопку «+» у правому верхньому куті, ви можете, додати віртуальний клас. Заповнивши назву групи ви одразу ж отримуєте можливість додавати до неї студентів шляхом надсилання згенерованого програмою коду або посилання (на електронну пошту чи Viber).

Як керувати класом?


Клас має три основні кнопки/вкладки, вони ж підрозділи, завдяки яким відбувається керування навчанням – потік, завдання і люди.

Вкладка «Потік» фактично є аналогом стрічки з соцмереж. Тут можна:

  • писати повідомлення,
  • кидати відео, посилання і світлини,
  • ставити завдання.

Студенти можуть коментувати матеріали чи просто спілкуватись один з одним. Саме тут відбуватиметься ваша основна комунікація із класом.

Вкладка «Завдання» є своєрідним щоденником, або ж дошкою, де викладач залишає завдання, які мають виконати студенти. Тут можна зберігати заздалегідь підготовлені завдання, які поширюються в одному або декількох класах через ваш приватний кабінет. Студенти отримують завдання та бачать встановлений строк виконання, а виконавши – натискають кнопку «Здати», після чого завдання опиняється у викладача, який може виставити оцінку та відправити перевірену роботу студенту. Украй зручно і те, що ви можете прослідкувати, чи дивився учень завдання, чи навіть не відкривав надіслану йому вкладку.

У вкладці «Люди» можна побачити всіх присутніх онлайн – викладачів та одногрупників. Саме тут ви можете знайти конкретну особу та надіслати їй персональне повідомлення.

Функції та можливості


У вкладці «Потік» студенти можуть лишати фото етапів роботи з власних зошитів, записувати відео створення поробки та ділитись посиланнями.

Завдяки додатку ви можете:

  • надсилати матеріали всім студентам одразу, дистанційно;
  • збирати роботи онлайн;
  • бачити статистику виконання;
  • створювати анкетні опитування;
  • планувати час розсилки завдань.

Додаток є захищений від втрати інформації (всі дані копіюються на Гугл-диск), та проникнення сторонніх осіб. А ще він простий і зручний, завдяки чому і здобув усесвітню популярність.

Підібрані інструкції


  • Загальна інструкція як розпочати користування сервісом - 

https://bit.ly/36YRxWj

Відео інструкції

Як працювати в Classroom - https://youtu.be/ZvjRqnujDc8

Як розмістити завдання в Classroom - https://youtu.be/2u27BcLI1PY

Як перевірити роботи в Classroom - https://youtu.be/8AEf4MlzHRU

 

 

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search