Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

ФАХОВИЙ МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР ЯК СТАРТОВИЙ МАЙДАНЧИК ДЛЯ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ

Думка про відкриття власної справу сьогодні відвідує практично кожну людину. Однак прийнявши рішення про організацію бізнесу з нуля, багато хто не знає, що для цього буде потрібно, адже підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку.


Що це таке – бути підприємцем і мати власну справу? Часто для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно лише отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес.

Своїми ідеями та конкретними життєвими прикладами бізнесу з студентами коледжу поділились випускники ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ». Така онлайн-зустріч надала не лише знання, але й сили і натхнення, щоб брати відповідальність на себе, бути підприємливим і змінювати реальність навколо себе.

Зустрічі провели: заступник директора з навчальної роботи Скрипник В.С., викладачі Савчук І.В., Томчук Н.В., Штогрин Д.Р., а також наші випускники:

 • Штаєр Марія – співзасновниця управляючої компанії Vedmedycya Hotel consulting «Ведмедиця»
 • Кочержук Ольга – маркетолог соціальних мереж, копірайтер
 • Мойсяк Петро – фінансовий консультант у сфері страхування життя
 • Пороговська Мар’яна – керуюча Надвірнянського відділу №2 АТ КБ «Приватбанк» .

Запрошені випускники зазначили, що дати об’єктивні поради досить важко, оскільки практично кожен напрямок у сфері сучасного бізнесу має свою специфіку - всі приходять в бізнес різними шляхами.

Штаєр Марія - співзасновниця управляючої компанії Vedmedycya Hotel consulting «Ведмедиця», зазначила, що маючи досвід у туристичному бізнесі як найманий працівник та починаючи з адміністратора готелю, працюючи над веденням бухгалтерського обліку та фінансової звітності, змогла розпочати власний бізнес у туристочно-готельному бізнесі, який успішно функціонує і розвивається. А також запропонувала студентам вільні вакансії для працевлаштування.

Кочержук Ольга – маркетолог соціальних мереж, копірайтер, спробувала знайти себе у різних видах роботи, не боялася опановувати нові професії, а зараз працює у сфері фрілансу. Повідомила, що перевагою власного бізнесу є:

 • свобода. Не плутати з вільним часом – як раз його буде мало, особливо на початку шляху. Свобода в тому, що ви станете господарем свого часу і будете розпоряджатися їм за своїм розсудом;
 • немає межі по заробітку. Ніяких фіксованих зарплат, окладів і премій. Багато працюєш – багато заробляєш. І навпаки;
 • задоволеність. Свою справу, якщо воно добре йде і приносить прибуток, приносить набагато більше задоволення від роботи і життя в цілому;
 • статус. Як не крути, бути підприємцем почесніше, ніж офісним працівником. Навіть ПП – це звучить гордо!

Мойсяк Петро – фінансовий консультант у сфері страхування життя, зазначив, що маючи основну роботу, можна отримувати ще й додатковий вид заробітку, який на даний час є дуже популярним – робота в сфері страхування життя. Багато провідних страхових компаній з метою розвитку власної Агентської мережі запрошує до співпраці фахівців, які мають бажання започаткувати власний бізнес у сфері страхування життя.

Пороговська Мар’яна - керуюча Надвірнянського відділу №2 АТ КБ «Приватбанк», розповіла про можливість кар`єрного росту в банку. Кар'єрний ріст банківських фахівців може бути як горизонтальним, так і вертикальним – тобто можна як піднятися по кар'єрних сходах в одному відділі і бути вузьким хорошим фахівцем, так і переміщатися між відділами, освоюючи різні ніші банківської діяльності.

Для того щоб стати успішним банкіром для старту по кар'єрній драбині потрібна вища освіта в галузі економіки або фінансів. Якщо рішення працювати в цій сфері було прийнято ще під час навчання, то варто звернути увагу на стажування, пропоновані банками для студентів. Стажування рідко оплачуються, але подібна діяльність буде дуже корисна в перспективі. Також ознайомила студентів з рядом цікавих банківських продуктів, які дають можливість додаткового пасивного прибутку, такі як програми лояльності, гарантований кеш бек та інше.

Скрипник Василь Степанович, доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», підсумував, що у новій реальності з’явилося безліч вільних ніш, які повинні будуть заповнити нові підприємці. А зміни у звичках споживачів дозволять бізнесменам пропонувати новаторські стратегії та рішення.


Споживачі чекають змін та інноваційних рішень. Вони готові підтримати тих, хто пропонує рішучі дії та нестандартно мислить. Власники бізнесу також зацікавлені у змінах на ринку. А щоб залишатися успішним на ринку праці, розвивати свої компетенції та набувати нових знань, студентам вже з першого курсу потрібно, окрім відвідування лекційних та семінарських занять, які формують їхню свідомість та світогляд, долучатися до кар’єрних заходів.

 

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

 • dummy+3 (8) 068 5333241

 • dummy+3 (8) 067 3696650

 • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search