Змішане навчання

Змішане навчання

Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський  фаховий коледж НТУ» супроводжує апробацію викладачами інноваційних моделей організації освітнього процесу методом змішаного навчання.

Необхідність створення інноваційних курсів випливає із нових вимог інформаційного суспільства, яке потребує певного набору знань, вмінь та, передусім, компетентностей, які очікуються у випускника закладу фахової передвищої освіти та фахівця своєї справи. Змінюються також і потреби та очікування студентів, для яких цифрове середовище є абсолютно природнім. Динамічно розвиваються і стають все доступнішими та функціональнішими сучасні інформаційні технології, зокрема й у реалізації педагогічних концепцій.

Змішане навчання - це одна із форм здобуття освіти, у якій поєднуються аудиторні та онлайнові взаємодії учасників курсу, уможливлюючи певну гнучкість у виборі часу, місця, темпу та траєкторії навчання для студентів.

Якісний та ефективний курс змішаного навчання - це не лише електронні матеріали в онлайновій системі навчання, а поєднання цілого спектру різноманітних інструментів супроводу освітнього процесу.


За напрямком ведуться такі роботи та пропонуються наступні сервіси:

Тренінги із змішаного навчання та цифрової педагогіки

Пропозиція для викладачів, що має на меті покращити володіння інструментами цифрової епохи та підвищити рівень підготовки викладачів у створенні та проведенні курсів змішаного навчання. Викладачі знайомляться із технологічними освітніми інноваціями та стратегіями формування вмісту дистанційного курсу, із сучасними трендами ефективної цифрової педагогіки для планування та керування навчальним процесом.

Індивідуальні консультації

Тематика: структура курсу та подачі навчальних матеріалів, запис відео-роликів для супроводу дистанційного та змішаного навчання, використання інтернет-сервісів для супроводу аудиторної та онлайнової роботи.

Технологічних сервісів та інструментів підтримки навчання та викладання сьогодні є так багато, що може бути складно зорієнтуватись у цьому розмаїтті самостійно. Запрошуємо скористатись консультаціями та експертизою наших фахівців, які допоможуть:

  • провести заняття з використанням цифрових технологій;
  • використати наявні технологічні ресурси з максимальною ефективністю;
  • знайти оптимальний інструмент для досягнення поставлених навчальних цілей;
  • інтегрувати технології в процес проведення аудиторних та онлайнових занять;
  • укласти стратегію використання методики змішаного навчання у своєму курсі та реалізувати її;
  • сформувати силабус свого курсу з орієнтацією на методику змішаного навчання.

Ви можете звернутись по індивідуальну консультацію у Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський  фаховий коледж НТУ», або запросити фахівця на своє заняття.

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search