Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

СЕМІНАР НА ТЕМУ «СУЧАСНІ ДЖЕРЕЛА ПОШУКУ РОБОТИ» ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВИПУСКНИХ ГРУП ЕКОНОМІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ

26 травня у рамках діяльності грантового проєкту США «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» та співпраці з Надвірнянською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбувся семінар на тему «Сучасні джерела пошуку роботи» для студентів випускних груп спеціальностей 051 «Економіка», 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Виступили:

  • Ментинська Анжела Романівна - провідний фахівець з профорієнтації Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості;
  • Кисляк Ірина Русланівна – фахівець І категорії з профорієнтації Надвірнянської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості;
  • Білецька Сніжанна Михайлівна – керівник підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»;
  • Андрейчук Людмила Михайлівна – викладач ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ».

Головною метою семінару було інформування про основні моменти техніки пошуку роботи, які студенти зможуть використати після отримання диплома.

Мова йшла про сучасні джерела пошуку роботи, зокрема наголошено на основні джерела інформації про вакансії: особисті контакти, засоби масової інформації, спеціалізовані інтернет сайти з пошуку роботи, соціальні мережі та кадрові агенства. Було зосереджено увагу на вебсайтах служби зайнятості державного та регіонального рівня та на можливості скористатися Telegram каналом Hr центр Прикарпаття.

Резюме є професійною візиткою успіху. Студентам продемонструвано види резюме, а також структуру та основні вимоги до написання. Надано практичні рекомендації щодо складання резюме сучасного формату, який приверне увагу роботодавця.

При підведенні підсумків обговорено питання можливості працевлаштування за економічними спеціальностями в Надвірянському районі.

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search