Previous Next ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ-ТРЕНІНГ «НАВІЩО ВИВЧАТИ ЕКОНОМІКУ?» За ініціативи Центру взято участь району у відкритій лекції-тренінгу професора кафедри економіки в бізнесі та лідерстві коледжу Вільяма Джевела (США) Юрія Боця «НАВІЩО ВИВЧАТИ ЕКОНОМІКУ?» Попередня Наступна