Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

Впроваджено відкриту систему управління навчанням, орієнтовану на організацію взаємодії між викладачами та студентами – Moodle.

В рамках діяльності проекту, за сприяння Центру новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» Надвірнянського коледжу Національного транспортного університету, в освітній процес коледжу впроваджено відкриту систему управління навчанням, орієнтовану на організацію взаємодії між викладачами та студентами – Moodle.

Moodle відноситься до автоматизованих інформаційних систем управління освітнім процесом, яка використовується більш ніж у 30 000 закладів освіти в багатьох країн світу для організації навчання, її перекладено майже на 80 мов, у тому числі і на українську. Середовище Moodle розроблено на PHP з використанням SQL-бази, має модульну архітектуру, що дозволяє легко розгалужувати можливості. Платформа розроблена для реалізації електронного навчання, дозволяє створювати електронні навчальні курси та надавати слухачам доступ до них за допомогою глобальної мережі Інтернет організовуючи таким чином навчання за принципом «будь-де та будь-коли». 

Основне завдання створеного освітнього порталу Moodle у Надвірнянському коледжі НТУ - надати викладачам та студентам вільний доступ до освітнього контенту, що дозволяє ділитися інформацією, взаємодіяти онлайн, та використовувати сучасні технології у навчанні.

Для користувачів, Moodle – це веб-ресурс, що надає викладачам та студентам можливість взаємодіяти. Система надає можливість проектувати, створювати та керувати інформаційно-навчальними ресурсами закладу освіти. Moodle є достатньо гнучкою системою: викладач може самостійно створювати навчальний курс та управляти ним, тобто власноруч контролювати доступ до своїх курсів, використовувати часові обмеження, створювати власні системи оцінювання знань, контролювати надсилання на перевірку виконаних студентами завдань, фіксувати завдання, надіслані із запізненням, дозволяти або забороняти студентам перездавання контрольних завдань (заліків, екзаменів) тощо.

Система Moodle надає зручні засоби управління контентом і різні форми організації занять. Навчальний курс може містити різні елементи: лекції, практичні завдання, форум, чат тощо. При цьому можна використовувати текст, презентації, таблиці, схеми, графіку, відеоматеріали, посилання в мережі Інтернет, допоміжні файли та інші матеріали. За результатами виконання студентами завдань викладач може виставляти оцінки та давати коментарі.

Можливості, які надає система, дозволяють забезпечити індивідуальну роботу викладача з кожним студентом. Це не лише електронна пошта та обмін вкладеними файлами, але й форуми, чати, ведення блогів тощо. Система має багато функцій, що полегшують процес оцінювання знань студентів. Контроль знань здійснюється в системі за допомогою окремого модуля, який пропонує багато видів тестів, надає можливість перетестування з дозволу викладача, можливість захисту від списування шляхом рандомізації питань в тестових завданнях, організації бази даних питань для використання їх у тестах. Система має механізми зберігання поточних оцінок кожного студента за всіма дистанційними курсами, встановлення шкали оцінок, напівавтоматичного перерахунку результатів тестування тощо.

На даний час створено 163 навчальні курси, доступ до яких мають учасники освітнього процесу, авторизувавшись у системі. 

Також розроблені та оприлюднені методичні відеоматеріали по роботі з системою.

 

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search