Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

11 березня відбулося чергове засідання обласного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області в онлайн-форматі на платформі Zoom.

Відкрила відеоконференцію модератор засідання методистка Комунального закладу фахової передвищої освіти «Івано-Франківський медичний фаховий коледж» Івано-Франківської обласної ради ІРИНА ІВАНІВНА ГАФІЙЧУК.

З презентацією свого досвіду роботи виступила методистка Івано-Франківського фахового коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА ЛИКТЕЙ, проінформувавши учасників зустрічі про різноманітні цифрові ресурси, програми, інструменти, які творчо використовуються викладачами навчального закладу у дистанційному навчанні.

Про роботу навчально-методичного кабінету ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» розповіла методистка МАРІЯ БОГДАНІВНА МАМЧУК у доповіді «Партнерська взаємодія учасників освітнього процесу: співпрацюючи, допомагаємо». Мова велася про те, що педагогічне партнерство є ключовим компонентом формування життєвих компетентностей особистості, яке передбачає співпрацю викладачів, студентів, батьків.

СКРИПНИК ВАСИЛЬ СТЕПАНОВИЧ, доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», розповів про співпрацю закладу освіти з міжнародними партнерами з США та наголосив про важливість цифрової грамотності та компетентності педагогів, а також відзначив організаційну роботу методичного кабінету щодо проведення такої роботи.

ФЕРШТЕЙ ІВАН ЛЮБОМИРОВИЧ, викладач ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ» на прикладі освітнього порталу коледжу продемонстрував можливості системи Moodle для викладачів та студентів.

У заході взяли участь представники інших закладів освіти - партнери ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ».

ЛЕВЧЕНКО РОМАН ВОЛОДИМИРОВИЧ, кандидат технічних наук, заступник директора з навчальної роботи Коледжу Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, поділився досвідом організації освітнього процесу в умовах пандемії та провів тренінг щодо проведення занять з використанням застосунків Google.

ФЕРШТЕЙ ОКСАНА МИХАЙЛІВНА, представник Назавизівського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області, розповіла про партнерську співпрацю з Центром новітніх технологій навчання ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», зокрема в допомозі впровадження в освітню діяльність ліцею платформи G Suite For Education та сервісу для відеоконференційного зв’язку Google Meet.

Усі учасники засідання обласного об’єднання методистів закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області погодилися, що такі засідання важливі для обміну досвідом: «спілкуючись, обмінюючись досвідом, ми збагачуємося».

 

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search