Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ФІЗИКИ ЗАКЛАДІВ ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

23 грудня 2020 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Надвірнянський фаховий коледж Національного транспортного університету» відбулося онлайн засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики закладів фахової передвищої освіти Івано-Франківської області.

Модератором засідання, проведеного за допомогою сервісу Google Meet, виступив голова ОМО В.В. Угорчук – кандитат фізико-математичних наук, викладач циклової комісії природничо - математичних дисциплін ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ».

Технічну підтримку надав «Центр новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірянський фаховий коледж НТУ»
Участь у конференції прийняли всі заклади освіти області.

З вітальним словом виступив Скрипник В.С., доктор технічних наук, заступник директора з навчальної роботи ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ», який розповів про співпрацю коледжу з міжнародними партнерами з США та наголосив на важливості розвитку природничих спеціальностей.

Учасники зустрічі жваво обговорили проблеми дистанційного навчання в умовах національного карантину, поділились досвідом організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання та впровадженням інноваційних технологій за нестандартних умов навчання.


Засідання відбулося відповідно до програми:

  • Про підсумки роботи методичного об’єднання викладачів фізики за 2019-2020 н.р. В.В. Угорчук.
  • Обговорення та затвердження плану роботи обласного методичного об’єднання викладачів фізики на 2020-2021 н.р. В.В. Угорчук та учасники засідання.
  • Майстер клас «Творчо-пошукова робота з фізики». В.В. Угорчук.
  • Доповідь «Проектування, організація та проведення навчальних занять з фізики за допомогою нових педагогічних та інформаційних технологій в умовах дистанційного навчання». М.П. Левкун, М.Д. Кравчук, Л. В. Калакура.
  • Вдосконалення банку даних (задачі по розділах фізики) для підготовки до обласної олімпіади з фізики серед вищих навчальних закладів І та II рівнів акредитації на 2020-2021 навчальний рік В.В. Угорчук та учасники засідання.
  • Огляд методичної літератури та сучасних електронних навчальних видань. В.В. Угорчук та учасники засідання.

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search