Новини

Останні новити з діяльності Центру новітніх технологій навчання "NCNTU-Newest System" ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ"

Previous Next

НАВЧАЛЬНІ ТРЕНІНГИ ЩОДО МОЖЛИВОСТЕЙ ХМАРНИХ СЕРВІСІВ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

У жовтні 2020 року працівниками Центру новітніх технологій навчання «NCNTU – Newest System» ВСП «Надвірнянський фаховий коледж НТУ»  проведено навчальні тренінги щодо можливостей хмарних сервісів в освітньому процесі для викладачів загально-технічних дисциплін та електромеханіки.

Розглянуто

  • поєднання стандартних методів навчання та передових інноваційних методик
  • Goodle Диск – сховище даних, яке належить компанії Google Inc., що дозволяє користувачам зберігати свої дані на серверах у хмарі і ділитися ними з іншими користувачами в Інтернеті. Google Drive включає Google Документи, Таблиці та Презентації, офісний пакет, який дозволяє спільно редагувати документи, електронні таблиці, презентації, малюнки, форми, і багато іншого.
  • OneDrive — файловий хостинг, що надається компанією Майкрософт як частина набору онлайн-послуг. Він дозволяє користувачам зберігати файли, а також інші особисті дані, такі як налаштування Windows або ключі відновлення BitLocker у хмарі. Файли можна синхронізувати з ПК та отримувати доступ до них з веб-браузера або мобільного пристрою, а також ділитися публічно або з певними людьми.

Дані сервіси на даний час дуже актуальні, оскільки за їх допомогою можна ділитися інформацією зі студентами при дистанційному навчанні.

Зв'яжіться з нами

78405 Україна, Івано-Франківська область, місто Надвірна, вулиця Соборна, 106

  • dummy+3 (8) 068 5333241

  • dummy+3 (8) 067 3696650

  • dummy ncntu.newestsystem@gmail.com

Листування

Введіть свій емейл, і ми надішлемо вам більше інформації

Search